فراری در رویای آینده غیرقابل پیش بینی؛ تجاری سازی به گاراژ مارانللو رسید

فراری در رویای آینده غیرقابل پیش بینی؛ تجاری سازی به گاراژ مارانللو رسید

به تازگی مدیر مارکتینگ و بازاریابی فراری انریکو گالیرا با اعلام این که فراری قصد دارد در کلاس های مختلفی ورود کند، خبر از ارتقای سبد محصولات این شرکت داده است.

پیش از این فراری تنها به معرفی و جایگزین کردن نسل جدید محصولات سنتی خود می پرداخت اما گالیرا امیدوار است که فراری با ورود به کلاس های خودرویی جدید دوران تازه ای را برای خود رقم زند. احتمالا مهم ترین محصول جدید فراری را باید SUV این شرکت دانست که در سال ۲۰۲۲ از راه خواهد رسید.

او در ادامه می گوید:

ما قصد داریم تا غیرقابل پیش بینی تر از هر زمان دیگری عمل کنیم. در حال حاضر بر روی باز طراحی و معرفی نسل جدید محصولاتمان کار می کنیم. به طور مثال آخرین مدلی که از اسطبل مودنا خارج شده است SF90 Stradale است که به کلی یک محصول جدید به شمار می رود و تا پیش از این در سبد محصولات فراری وجود نداشته است. یک خودروی جدید با فن آوری کاملا متفاوت. آن را باید یک کلاس جدید در دنیای سوپرخودروها دانست. این خودرو از موتور V-12 همچون لفراری بهره نمی برد اما عملکردی در حد و اندازه های آن دارد که به لطف فن آوری جدید هیبریدی ممکن شده است. با قیمت پایین تر به نسبت لفراری و تولید بیشتر این محصول در دسترس مشتریان جدید و بیشتری قرار خواهد گرفت.

فراری در سال ۲۰۱۹ برنامه بسیار شلوغی دارد و قرار است ۵ محصول کاملا جدید را معرفی کند. تاکنون ما دو مدل F8 Tributo و SF90 Stradale را مشاهده کرده ایم و به زودی در نمایشگاه فرانکفورت شاهد رونمایی از مدل کانورتیبل ۸۱۲ سوپرفست خواهیم بود که این محصول نیز کلاس جدیدی در بین محصولات فراری است.

به طور مثال مدل پورتوفینو عملکرد پایین تری به نسبت باقی محصولات فراری دارد اما بسیاری از مشتریان به دنبال آرامش و راحتی بیشتر به نسبت مدل های با عملکرد بالا هستند.

ferrari-p80-c (7)
به دلیل طراحی مخصوص پیست، خبری از چراغ های رایج در این خودرو نیست

با این کار ما می توانیم رشد برند فراری را شاهد باشیم. این برنامه ما در آینده است. ما بدون این که بر روی یک محصول خاص فشار بیاوریم رشد می کنیم. قصد ما فروش بیشتر یک محصول خاص نیست بلکه محصولات جدیدمان این نقش را بر عهده خواهند گرفت. به طور مثال SF90 حداقل ۲۵ درصد به نسبت باقی محصولات ارزش بیشتری دارد در نتیجه مشتریان خاص و جدید به خود را جذب خواهد کرد اما این مدل تولید محدود نخواهد بود و تا جایی که بازار مشتاق آن باشد از آن تولید خواهیم شد.

فراری

فراری در سال گذشته، ۹۲۵۱ دستگاه خودرو به فروش رساند که پیش بینی می شود این رقم امسال حتی افزایش پیدا کند. با معرفی SUV فراری پیش بینی می شود فروش این شرکت به رقم ۱۵۰۰۰ دستگاه تا سال ۲۰۲۲ برسد و مدل ارزان قیمت تر  F8 tributo که جانشین مدل تاریخی و افسانه ای این شرکت یعنی دینو است می تواند فروش شرکت را بیش از این ارتقا دهد.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato