تشکیل دریاچه‌ای از آب در محفظه بار ب ام و i8 خبر ساز شد

تشکیل دریاچه‌ای از آب در محفظه بار ب ام و i8 خبر ساز شد

ب ام و i8 یکی از پیچیده ترین و پرحاشیه ترین محصولات ب ام و طی سال های اخیر است که براساس تغییر استراتژی این خودروساز بدون معرفی جایگزین از خط تولید نیز کنار گذاشته شده است، اما ظاهرا حواشی این مدل همچنان ادامه دارد.

در تازه ترین رویداد، از این دست، یک دستگاه i8 مدل ۲۰۱۵ مورد استفاده در ترکیه پس از مدتی پارک شدن در پارکینگ غیر مستقف با مشکل نشت آب به محفظه بار مواجه شده که البته باید این مشکل را جدی تر از نفوذ آب به صندوق عقب خودروهای عادی توصیف کرد چرا که آی ۸ به سبب ساختار فنی خاص خود یک خودرو موتور عقب هیبریدی محسوب می شود و در این بخش احتمال خیس شدن اجزای فنی و یا حتی آسیب دیدن قطعات مربوط به اجزای برق و الکترونیک خودرو نیز وجود دارد.

جالب آنکه پس از مراجعه مالک خودرو مذکور به نمایندگی ب ام و، متخصصان این مشکل را جزئی قلمداد کرده و به صاحب خودرو گفته اند که بعدا به این مشکل رسیدگی می کنند و حالا پس از گذشت دو هفته و عدم تعمیر خودرو، مالک تصمیم گرفته تا مشکل خودرو اسپرت خود را رسانه ای کند.

البته این اولین بار نیست که نمایندگان ب ام و از پس راضی کردن مشتریان لوکس سوار خود بر نمی آیند و چند سال قبل نیز در پی عدم موفقیت نمایندگی ب ام و اینالیا در رفع مشکل یک خودرو m6، شاهد نابود کردن این خودرو با تبر توسط مالک بودیم که درست در شهر مونیخ و مقابل مقر اصلی کمپانی ب ام و انجام شد.

در کمال تعجب باید گفت که ب ام و های i8 وارد شده به کشورمان نیز به دلیل شرایط خاص واردات، تحت پوشش خدماتی شرکت فروشنده ب ام و در ایران (پرشیا خودرو) قرار نمی گیرند و به همین دلیل مالکین این خودروهای خاص نیز در صورت بروز مشکلات فنی با مسائل عدیده ای دست به گریبان هستند.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato