ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

کلاب هاوس از حذف محدودیت دعوتنامه در تابستان امسال خبر داد

کلاب هاوس قصد دارد در آپدیت‌های آتی برای نسخه اندروید برخی مشکلات احتمالی این برنامه را برطرف کند و در عین حال تصمیم گرفته تا تابستان امسال، این برنامه محبوب را بدون محدودیت دعوتنامه در ...

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۴:۰۰

کلاب هاوس قصد دارد در آپدیت‌های آتی برای نسخه اندروید برخی مشکلات احتمالی این برنامه را برطرف کند و در عین حال تصمیم گرفته تا تابستان امسال، این برنامه محبوب را بدون محدودیت دعوتنامه در دسترس همه کاربران قرار دهد.

کلاب هاوس نه تنها در بین کاربران iOS توانست جای خود را به سرعت باز کند، بلکه اندرویدی‌ها هم به این اپلیکیشن علاقه زیادی نشان داده‌اند و اکنون داده‌های آماری نشان می‌دهد در کمتر از یک هفته، تعداد نصب نسخه اندرویدی این اپلیکیشن دو برابر شده است.

شبکه اجتماعی صوتی کلاب هاوس ابتدا در دسترس کاربران iOS قرار گرفت. آخرین روز اردیبهشت‌ماه کلیه کاربران در سیستم عامل اندروید و iOS به این برنامه دسترسی پیدا کردند. این اپلیکیشن توانست خیلی سریع جای خود را در بین کاربران باز کند و اکنون به نظر می‌رسد برنامه‌های گسترده‌تری را برای توسعه و جذب کاربران بیشتر دنبال می‌کند.

یکی از مشکلاتی که برخی کاربران در استفاده از کلاب‌هاوس با آن روبرو هستند،‌ دعوت نامه برای ورود به برنامه است. در واقع اگر فردی دعوت نامه نداشته باشد یا توسط سایر کاربران این پلتفرم تایید نشود، نمی‌تواند از این اپلیکیشن استفاده کند.

کلاب هاوس

کلاب هاوس وعده داده تا تابستان امسال این محدودیت را برای همه کاربران در سراسر جهان برمی‌دارد و در آپدیت‌های بعدی برخی مشکلات احتمالی برنامه را خصوصا برای کاربران اندرویدی مرتفع می‌کند. بی‌شک برداشتن محدودیت دعوت نامه می‌تواند نقش مهمی در افزایش تعداد کاربران کلاب‌هاوس داشته باشد.

کلاب‌هاوس آمار دقیقی از تعداد کاربران نسخه iOS منتشر نکرده، اما به نظر می‌رسد تعداد کاربران نسخه iOS از کاربران اندرویدی بیشتر باشد. این اپلیکیشن مبتنی بر چت صوتی رقبای سرسختی همچون تلگرام در بازار دارد. اخیرا تلگرام ویژگی مشابه کلاب هاوس را معرفی کرد تا کاربران بتوانند با کمک آن در گروه‌های خود حالت چت صوتی را فعال کنند. باید دید آیا آپدیت‌های بعدی می‌تواند جذابیت‌های بیشتری برای کلاب هاوس به همراه داشته باشد یا خیر.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (2 مورد)
  • tips
    tips | ۱۳ خرداد ۱۴۰۰

    youtu.be/g55IkmBcY_s

  • tips
    tips | ۱۳ خرداد ۱۴۰۰

    آموزش دریافت دعوتنامه رایگان

مطالب پیشنهادی