تصاویر فاش شده ایرپاد پرو ۲ طراحی آن را نشان می‌دهد

تصاویر فاش شده ایرپاد پرو ۲ طراحی آن را نشان می‌دهد

سومین نسل ایرپاد با عمر باتری بیشتر، کیفیت صدای بهتر و طراحی جدید ماه گذشته معرفی شد و اکنون اپل برای معرفی نسل جدید ایرپاد پرو آماده می‌شود که تاکنون از قابلیت‌هایی مانند لغو نویز فعال (ANC) بهره می‌برد. اکنون تصاویری از این هدفون منتشر شده است که برخی تغییرات را نشان می‌دهد.

اپل احتمالا سال آینده از ایرپاد پرو ۲ رونمایی خواهد کرد و پس از کوچک شدن دسته‌های ایرپاد ۳، به گفته بلومبرگ در نسل دوم ایرپاد پرو نیز می‌تواند کل دسته را حذف کند. با این وجود در تصاویر منتشر شده که نسخه بعدی هدفون‌های کاملا بی‌سیم اپل را نشان می‌دهد، چنین چیزی مشاهده نمی‌شود.

ایرپاد پرو

منبعی که این تصاویر را به اشتراک گذاشته است، ادعا می‌کند که آن‌ها توسط یکی از منابع داخلی اپل تهیه شده‌اند. تنها تفاوت بین ایرپاد پرو واقعی و تصاویر ارائه شده، فقدان سنسور نوری است که در قسمت زیرین هر ایرباد یافت می‌شود. یکی از تغییرات فیزیکی دیگری که در عکس‌ها دیده می‌شود، نگهدارنده تسمه فلزی کنار جعبه شارژ است که می‌توان یک بند را به آن متصل کرد.

همچنین ظاهرا بروزرسانی iOS 16 که سال آینده منتشر می‌شود دارای ویژگی جدید است که باعث می‌شود ایرپاد پرو ۲ و جعبه شارژ آن نیز از قابلیت Find My استفاده کند. حفره‌های پایین جعبه شارژ هدفون نیز به همین دلیل اضافه شده و صدایی را پخش می‌کند تا کاربران جعبه شارژ گمشده خود را سریع‌تر پیدا کنند.

ایرپاد پرو

این منبع همچنین طراحی بدون دسته عنوان شده توسط بلومبرگ را رد می‌کند و به عقیده آن شاهد چنین طراحی نخواهیم بود. در حالی که اپل مایل است محصول خود را جمع و جورتر کند، حذف دسته‌ها باعث می‌شود فضای مورد نیاز برای نصب مدارهای هدفون بسیار سخت شود. بنابراین احتمال عرضه ایرپاد پرو ۲ بدون دسته بعید به نظر می‌رسد.

هنوز مشخص نیست که اپل این دستگاه را به همراه چه تغییراتی روانه بازار خواهد کرد، اما به احتمال زیاد تغییرات داخلی نسل دوم ایرپاد پرو شامل افزایش ظرفیت باتری و استفاده از تراشه‌های جدید برای ارائه تجربه صوتی بهتری است.

در نهایت با توجه به اینکه اپل اصل بودن عکس‌ها را تایید نکرده است، توصیه می‌کنیم منتظر ارائه اطلاعات بیشتری از سوی کوپرتینویی‌ها باشیم.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato