ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

توییتر
تکنولوژی

توییتر ظاهرا روی توسعه بخش پادکست مجزایی برای پلتفرم خود کار می‌کند

طبق تصویر به اشتراک گذاشته شده توسط یکی از منابع آگاه حوزه فناوری، ظاهرا توییتر در حال کار روی بخش مربوط به پادکست پلتفرم خود است. جین منچون ونگ (Jane Manchun Wong) تصویری را در ...

طبق تصویر به اشتراک گذاشته شده توسط یکی از منابع آگاه حوزه فناوری، ظاهرا توییتر در حال کار روی بخش مربوط به پادکست پلتفرم خود است.

جین منچون ونگ (Jane Manchun Wong) تصویری را در حساب خود منتشر کرده که ظاهرا بخش پادکست توییتر را نشان می‌دهد. همانطور که در این تصویر دیده می‌شود، یک آیکون میکروفون اکنون به نوار منوهای اپلیکیشن اضافه شده که ظاهرا کاربران را به صفحه‌ای با عنوان «پادکست» هدایت می‌کند.

توییتر

Spaces به بخش پادکست توییتر اضافه خواهد شد؟

البته این تصویر هیچ جزئیاتی درباره این بخش و نحوه نمایش پادکست‌ها در پلتفرم را نشان نمی‌دهد. همچنین هنوز مشخص نیست که اگر این بخش در آینده فعال شود، اتاق‌های چت صوتی Spaces نیز به آن منتقل خواهند شد یا خیر. در حال حاضر، اتاق‌های گفتگو در حال انجام Spaces در نواری که بالای صفحه قرار گرفته نمایش داده می‌شود و حضور آن‌ها در یک برگه جداگانه کمی منطقی به نظر می‌رسد.

توییتر در سال 2020 قابلیت گفتگوی صوتی Spaces خود را برای اولین بار راه‌اندازی کرد و پس از آن با خرید پلتفرم پادکست Breaker توجه خود روی بخش صوتی را افزایش داد. Spaces برخلاف Fleet از جمله قابلیت‌های موفق جدید این پلتفرم محسوب می‌شود که اخیرا امکان ایجاد و همچنین قابلیت ضبط و اشتراک گذاری محتوای صوتی آن برای تمام کاربران فراهم شده بود

هنگامی که کاربران گفتگوهای صوتی یا اسپیس‌های خود را ضبط می‌کنند، تا حدودی شبیه به پادکست به نظر می‌رسند که البته فقط 30 روز می‌توان آن‌ها را گوش داد. اگر توییتر قصد داشته باشد قابلیتی شبیه به اسپاتیفای یا اپل پادکستز را به پلتفرم خود اضافه کند، کاربران می‌توانند در صورت علاقه پادکست‌های مدنظر خود را انتخاب و به آن‌ها گوش دهند.

در طول سال‌های گذشته و احتمالا پس از همه‌گیری ویروس کرونا، توجه بسیار زیادی نسبت به پادکست‌ها توسط شبکه‌های اجتماعی شد. به همین منظور، فیسبوک قابلیت استریم پادکست را به پلتفرم خود اضافه کرد و همچنین اسپاتیفای سرمایه‌گذاری‌هایی در این زمینه انجام داد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی