همه چیز درباره آیفون 13
قدرت نمایی کره ای؛ جنسیس سازنده بهترین خودروها از نگاه Consumer Reports

قدرت نمایی کره ای؛ جنسیس سازنده بهترین خودروها از نگاه Consumer Reports

همانند سال های گذشته، نشریه آمریکایی Consumer Reports در آخرین شماره خود لیست بهترین برندها و خودروهای هر کلاس را برای امسال نیز منتشر کرده است. این لیست دارای نکات جالب زیادی بوده و شاید نمی شد از پیش برندگان و بازندگان آن را به درستی پیش بینی کرد.

consumer+reports2

برای رده بندی، دست اندرکاران این نشریه خودروهای هر برند را از لحاظ فاکتورهایی مثل تست های جاده ای، تجهیزات ایمنی استاندارد و بازخوردهای مالکین در طول دوره یک ساله، ارزیابی کرده اند. فاکتور تجهیزات ایمنی شامل مواردی همانند اخطار برخورد از جلو و ترمز اضطراری خودکار و فاکتور بازخورد مالکین شامل میزان قابل اعتماد بودن خودروها و میزان رضایت آنها از اتومبیل های تحت تملک می شود.

Consumer Reports Road Test

در رده بندی امسال برند لوکس و تازه تاسیس کره ای ها یعنی جنسیس با کسب امتیاز کلی ۸۱ و بیشترین امتیاز میانگین در تست های جاده ای، توانسته بالاتر از تمامی بزرگان ایستاده و رتبه نخست را از آن خود کند.

Genesis G70

بعد از جنسیس، آئودی و ب ام و به ترتیب با یک و دو امتیاز اختلاف در رده های دوم و سوم قرار دارند. به گفته کنسیومر ریپورتس محصولات آئودی عملکرد فوق العاده ای در تست های جاده ای از خود نشان داده اند.

لکسس، پورشه، کیا، سوبارو، تسلا، هوندا و تویوتا دیگر برندهایی هستند که به ترتیب در بین ۱۰ خودروساز برتر دیده می شوند. طبق انتظار عملکرد برخی از مدل های تویوتا باز هم مثال زدنی بوده و ۴ خودروی ساخت این کمپانی ژاپنی توانسته اند در ۱۰ سگمنت مختلف عنوان "بهترین انتخاب" را کسب کنند. این مدل ها عبارتند از کرولا، کمری، مینی ون سیِنا و شاسی بلند هایلندر.

Which Car Brands Make the Best Vehicles

در انتهای جدول که حضور در آن به نوعی نشان دهنده کیفیت کلی پایین تر است، برند با سابقه فیات قرار دارد. این برند در ارزیابی میزان مورد اعتماد بودن خودرو یا همان VDS موسسه جی دی پاور نیز که نتایج آن چندی پیش منتشر شد، در انتهای جدول ایستاده بود. جیپ، لندرور، آلفارومئو و میتسوبیشی دیگر برندهایی هستند که نامشان در انتهای رده بندی کنسیومر ریپورتس آمده است.

در جدول زیر می توانید ۱۰ مدل برتر در هر کلاس را مشاهده فرمایید.

ده خودروی برتر Consumer Reports در سال ۲۰۱۸

کلاس خودرو نام خودرو قیمت نمونه تست شده
سواری کامپکت تویوتا کرولا ۲۰,۶۵۲ دلار
سواری کامپکت سبز شورولت بولت ۳۸,۴۲۴ دلار
سواری کامپکت لوکس آئودی A4 ۴۸,۸۹۰ دلار
سواری سایز متوسط تویوتا کمری ۲۶,۳۶۴ دلار
سواری سایز بزرگ شورولت ایمپالا ۳۹,۱۱۰ دلار
مینی ون تویوتا Sienna ۳۸,۴۲۴ دلار
شاسی بلند کامپکت سوبارو فارستر ۲۷,۱۴۵ دلار
شاسی بلند کامپکت لوکس ب ام و X3 ۵۳,۷۴۵ دلار
شاسی بلند سایز متوسط تویوتا هایلندر ۴۱,۱۶۹ دلار
پیکاپ فول سایز فورد F-150 ۵۲,۵۳۵ دلار

 

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato